O firmie

Bra-Pol - na temat uszlachetniania druku wiemy wszystko

Bra-Pol to firma powstała w 2002 roku. Od tego czasu dynamicznie się rozwijamy i stawiamy przed sobą coraz to nowe cele i wyzwania. Początkowo zajmowaliśmy się tylko wykrawaniem, sztancowaniem i suchym tłokiem, czyli tzw. małą poligrafią. Obecnie możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych Klientów, korzystających z pełnego pakietu usług w zakresie tzw. „uszlachetniania druku”.

Firmę Bra-Pol cechuje doświadczenie oraz nieszablonowe i profesjonalne podejście do każdego Klienta. Podczas naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma wiodącymi producentami z branży poligraficznej. By móc sprostać oczekiwaniom wszystkich zwolenników uszlachetnionego druku, stale poszerzamy i wzbogacamy naszą ofertę usług. Nieustannie śledzimy trendy i techniki drukarskie stosowane zarówno w Polsce, jak i za granicą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci najnowocześniejsze rozwiązania.

Wiedza pracowników firmy Bra-Pol w połączeniu z najwyższej jakości maszynami, których używamy do uszlachetniania druku sprawiają, że wszystkie tworzone przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością i estetyką wykonania.

 

Bra-Pol – specjaliści w branży poligraficznej

Usługi drukarskie to nie tylko nasz sposób na życie, ale przede wszystkim nasza pasja. Misją firmy Bra-Pol jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie uszlachetniania druku, które pozwolą Ci się wyróżnić z tłumu i osiągnąć sukces w branży. Oferujemy Ci wszystko, co niezbędne, by Twoje wydruki wyglądały elegancko i niebanalnie. Możesz skorzystać z usługi foliowania papieru, lakierowania UV, sztancowania czy też hot- stampingu. A to wszystko oczywiście w najatrakcyjniejszych i konkurencyjnych cenach.

Nasza firma może poszczycić się najlepszym parkiem maszynowym w województwie śląskim. Świadcząc usługi uszlachetniania druku wykorzystujemy najlepsze, światowej klasy urządzenia drukarskie. Dokładamy wszelkich starań, aby usługi firmy Bra-Pol były na najwyższym poziomie. Zależy nam również, by każdy Klient Bra-Pol czuł się u nas wyjątkowo. Dlatego też prócz oferowanych przez nas usług, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, które pozwoli Ci dokonać najlepszego wyboru. Z chęcią odpowiemy też na wszelkie Twoje pytania dotyczące uszlachetniania druku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Bra-Pol i współpracy zarówno drukarnie, agencje reklamowe, jak i wszystkie osoby zajmujące się poligrafią, czy też chcące zamówić najwyższej jakości produkty. To właśnie Twoja satysfakcja ze świadczonych przez nas usług dodaje nam skrzydeł i sprawia, że nieustannie się doskonalimy, by móc sprostać coraz to nowym oczekiwaniom naszych Klientów.

O firmie